O firmie

     NESSA® to firma rodzinna, powstała w 2008 roku w Dankowie. Jesteśmy jednym z najbardziej konkurencyjnych i dynamicznie rozwijających się producentów bielizny damskiej na rynku polskim.
Naszym przykładem udowadniamy, że polska bielizna może być nie tylko dobrej jakości, ale też piękna i funkcjonalna. Największym naszym atutem są wysokiej klasy surowce: doskonałe dzianiny, rozkoszne koronki i powabne hafty. Do produkcji używamy tylko ekskluzywnych materiałów najwyższej jakości między innymi od producentów z Włoch, Niemiec, Hiszpanii i Polski. Pozwala to naszym projektantom i mistrzom krawiectwa sprostać wysokim wymaganiom rynku, śledzić światowe trendy i stale podnosić  standardy. Dzięki temu nasze wyroby odpowiadają życzeniom naszych klientek i zaspokajają ich gust.
    Ubieramy prawdziwe kobiety, bo kobiecość przypisana jest nie tylko wyidealizowanym, szczupłym i młodym modelkom. Wiemy, że od wyboru właściwie dopasowanej bielizny w większości przypadków zależy dobre samopoczucie, wiara w siebie i poczucie atrakcyjności każdej z nas. Chcemy, aby każda kobieta czuła się wspaniale we własnej, często nie do końca idealnej sylwetce.
     Nasza bielizna jest elegancka i dobrze dopasowana, o modnym ale i wygodnym kroju. Wśród naszych wyrobów są propozycje dla kobiet w różnym wieku, o różnych typach sylwetek i rozmiarach biustu. W kolekcjach znajdziecie głównie biustonosze typu soft w bardzo szerokiej rozmiarówce.
    Jesteśmy również otwarci na Wasze ciekawe uwagi i opinie oraz inspirujące propozycje. Dla Was wydobywamy kobiece piękno…
Ewa Kotynia
Katarzyna Stróżna