O firmie

NESSA to firma rodzinna, powstała w 2008 roku w Dankowie.

Jesteśmy jednym z najbardziej konkurencyjnych i dynamicznie rozwijających się producentów bielizny damskiej na rynku polskim.


Naszym przykładem udowadniamy, że polska bielizna może być nie tylko dobrej jakości, ale też piękna i funkcjonalna.

Największym naszym atutem są wysokiej klasy surowce: doskonałe dzianiny, rozkoszne koronki i powabne hafty. Do produkcji używamy tylko ekskluzywnych materiałów najwyższej jakości od producentów z Włoch, Niemiec, Hiszpanii i Polski.

Pozwala to naszym projektantom i mistrzom krawiectwa sprostać wysokim wymaganiom rynku, śledzić światowe trendy i stale podnosić  standardy.

Dzięki temu nasze wyroby odpowiadają życzeniom naszych klientek i zaspokajają ich gust.

Ubieramy prawdziwe kobiety, bo kobiecość przypisana jest nie tylko wyidealizowanym, szczupłym i młodym modelkom.

Wiemy, że od wyboru właściwie dopasowanej bielizny w większości przypadków zależy dobre samopoczucie, wiara w siebie i poczucie atrakcyjności każdej z nas.

Chcemy, aby każda kobieta czuła się wspaniale we własnej, często nie do końca idealnej sylwetce.

Nasza bielizna jest elegancka i dobrze dopasowana, o modnym ale i wygodnym kroju. Wśród naszych wyrobów są propozycje dla kobiet w różnym wieku, o różnych typach sylwetek i rozmiarach biustu.

W kolekcjach znajdziecie biustonosze typu push up, soft, usztywniane, półusztywniane z różnorodnymi miseczkami. W ofercie bardzo szeroki wybór rozmiarów miseczek od A do S i obwodów od 65 do 110 cm.

Jesteśmy również otwarci na Wasze ciekawe uwagi i opinie oraz inspirujące propozycje.

Dla Was wydobywamy kobiece piękno…
Ewa Kotynia
Katarzyna Stróżna